В обласних закладах охорони здоров’я триває оновлення матеріально-технічної бази

В обласних медзакладах вперше за багато років проводять масштабні реконструктивні та ремонтно-відновлювальні роботи. Придбано  потужне медичне обладнання. Це стало можливим завдяки підтримці Львівської облдержадміністрації, обласної ради та народних депутатів України. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Так, до прикладу, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ»  розпочали реконструкцію приймального відділення. За кошти субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток Львівської області у 2017 році буде здійснено першу чергу реконструкції. Окрім того, за кошти спонсорів вже провели капітальний ремонт санвузла.

Особлива увага сьогодні приділяється реалізації Обласної програми з енергозбереження. Такі заходи проводяться у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

«Незабаром маленькі пацієнти і медперсонал відчують тепло і комфорт у палатах, а бюджет установи – економію коштів. Ці кошти адміністрація лікарні зможе використати на нагальні потреби пацієнтів ЗУСДМЦ», – зазначила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я.

Також інтенсивними темпами відбувається реконструкція пологового будинку ЛОКЛ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:28, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:56, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:22, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0