В області освітять 150 пішохідних переходів

Сьогодні, 28 липня, у межах роботи Консультативної Місії Європейського Союзу, відбувся круглий стіл на тему: «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні», який присвячений підтримці Національної стратегії з безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Ключовим питання стратегії є підвищення рівня безпеки дорожнього руху і я пишаюся тим, що одним з активних учасників в плані розробки цією стратегії є Львівська обласна державна адміністрація», – повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Під час круглого столу, Роман Кокотайло окреслив основні ключові аспекти, які потребують нагального вирішення в частині безпеки дорожнього руху.

Відтак, він зазначив: «Ми багато говоримо про те, що підняли суму штрафів за кермування у стані алкогольного сп’яніння , а це адміністративна відповідальність , у той час як в Європейському Союзі за дане порушення громадяни несуть кримінальну відповідальність. Відтак, зміни у законодавчій базі, на мою думку, один із вагомих факторів підвищення рівня безпеки на дорогах області і нашої держави загалом».

Учасники круглого столу зосередили свою увагу і на широкому інформування населення Львівщини щодо безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, що Львівська обласна державна адміністрація на 20 рекламних площинах на території області упродовж наступних двох тижнів розмістить відповідну тематичну соціальну рекламу.

«Нам потрібно донести до громадян, що вони несуть відповідальність не лише за власне життя, але й життя тих осіб, які здійснюють свій рух на автомобільних дорогах поруч з ними», – наголосив Роман Кокотайло.

Також він зазначив, що цьогоріч додатково освітлять ще 150 пішохідних переходів на автомобільних дорогах області. Ще 226 – запланували у 2018 році.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ