В одному з лісгоспів Львівщини незаконно вирубали 30 дубів

Внаслідок незаконної вирубки 30 дубів у Дрогобицькому лісгоспі державі завдано збитків на понад 850 гривень, – інформує Держекоінспекція у Львівській області.

В рамках розгляду звернення громадянина Держекоінспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу в кварталі 82 виділу 2.2 пл.2,5 га Гаївського лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство» .

В ході проведення перевірки підприємством надано первинні матеріали, згідно яких в рубку відведено 86 дерев породи дуб звичайний на площі 2,5 га. Однак, за результатами контрольного обміру фактично зрубаної ділянки держінспекторами з ОНПС встановлено, що конфігурація та площа фактично вирубаної ділянки не відповідає матеріалам відведення і становить 2,3 га, а кількість пнів від зрубаних дерев являється 116 шт.

Внаслідок незаконної вирубки 30 дерев породи дуб звичайний сума збитків, завданих державі становить 852 218,53 грн.

Матеріали перевірки скеровано в Прокуратуру Львівської області та Управління СБУ у Львівській області для вжиття заходів відповідного реагування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ