Велика приватизація: Кабмін планує затвердити список

Кабінет міністрів на засіданні у четвер, 10 травня, планує затвердити перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році. Про це йдеться у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі.

 

Також уряд має намір затвердити порядок продажу об’єктів великої приватизації державної власності, а також порядок передачі (повернення) функцій з управління майном державних підприємств, функцій з управління пакетами акцій (частками) у зв’язку з прийняттям рішення про приватизацію або про припинення приватизації об’єкта приватизації.

Доповідатиме з цього питання в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Як повідомлялося раніше, урядовий комітет затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік. Загалом у списку 26 підприємств.

18 об’єктів перебувають в управлінні фонду: ВАТ “Тернопільобленерго”, ПАТ “Запоріжжяобленерго”, Акціонерна компанія “Харківобленерго”, ПАТ “Миколаївобленерго”, ПАТ “Хмельницькобленерго”, ПрАТ “Херсонська ТЕЦ», ПрАТ “Дніпровська ТЕЦ», ПАТ “Криворізька теплоцентраль”, Державне підприємство “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”, ПАТ “Азовмаш”, ПАТ “Турбоатом”, ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат”, ВАТ “Оріана”, Державне підприємство “Завод алюмінієвої фольги”, ПрАТ “Президент-Готель”.

Уряд також спробує повторно провести приватизацію ПАТ “Центренерго”, ПАТ “Одеський припортовий завод”, ПАТ “Сумихімпром”, як це передбачено прикінцевими та перехідними положеннями закону “Про приватизацію державного і комунального майна”.

Ще 3 об’єкти, які планується приватизувати, перебувають в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Це ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, державне підприємство “Завод “Електроважмаш”, державне підприємство “Дніпровський електровозобудівний завод”.

2 об’єкти перебувають в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства України – ПАТ “Аграрний фонд” та ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”.

1 об’єкт підпорядкований Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Цей об’єкт приватизується відповідно до закону України “Про особливості приватизації вугледобувних підприємств” (Державне підприємство “Вугільна компанія “Краснолиманська”).

1 об’єкт підпорядкований Кабінету міністрів України – Державне публічне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”).

1 об’єкт підпорядкований Міністерству охорони здоров’я України – ПрАТ “ІНДАР”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ