Від завтра буде призупинено навчання у 12-ти школах Львова: у кожній з них відсутність дітей через захворюваність складає понад 30%

Від завтра, 8 лютого, у 12-ти навчальних закладах Львова буде призупинено процес навчання. Діти не відвідуватимуть школу впродовж четверга-п’ятниці, у зв’язку з відсутністю понад 30% школярів у навчальному закладі. Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила начальник управління освіти Зоряна Довганик. Про це повідомиляє ТРК Львів з посиланням на прес-службу ЛМР

«Щоденно управління освіти проводить моніторинг відвідуваності дітьми шкіл і дошкільних навчальних закладів нашого міста. На сьогоднішній день, відповідно до інформації, отриманої із навчальних закладів міста, є 21% дітей, які відсутні через хворобу. Звичайно, що це є інформація не із закладів охорони здоров’я, а інформація, яку педагогічні працівники змогли отримати від батьків, тому немає необхідності призупиняти  навчання у школах міста. Звичайно, що є школи, де кількість дітей, які відсутні через хворобу, становить більше, ніж 30%. За поданнями керівників таких навчальних закладів буде призупинено навчання до понеділка. У понеділок діти знову розпочнуть навчання. Звичайно, що ми будемо продовжувати моніторити ситуацію. У випадку, якщо кількість дітей, які захворіли, буде збільшуватися, то буде прийматися рішення і по інших навчальних закладах. Загалом по місту може бути припинено навчання у тому випадку, коли офіційну інформацію надає Державний лабораторний центр або Держпродспоживслужба на ім’я міського голови. Тоді збирається комісія  і приймає рішення щодо припинення навчання.

На сьогодні ми отримали листи від керівників 12-ти навчальних закладів, де до понеділка буде призупинено навчання. У випадку, якщо такі звернення будуть надходити, то, звичайно, ми будемо дозволяти призупинити навчання.

Відтак, в управління освіти про відсутність близько 40% учнів у школах було відправлено листи від керівництва таких навчальних закладів:

школи №70, №24, №48, «Надія», №55, школи-гімназії ім. Василя Стуса, «Джерельце», «Тривіта», школи №78, «Лідер», школи №7, ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія».

У цих школах від завтрашнього дня буде призупинено навчання. Сьогодні діти ще були у цих навчальних закладах, звичайно, що ми моніторили ситуацію, зібрали інформацію про кількість відсутніх дітей. У цих школах цей показник становив понад 30%, тому керівниками було прийнято рішення призупинити навчання для того, аби розірвати ланцюг захворюваності.

Цього року ситуація є набагато кращою, ніж у минулому році. Звісно, ми будемо і надалі моніторити ситуацію по відвідуваності. У випадку, якщо кількість дітей буде збільшуватися, будемо дозволяти керівникам навчальних закладів призупиняти процес навчання.

Керівник кожного навчального закладу, окрім листа, де просить призупинити навчання, подає інформацію про те, яким чином будуть відпрацьовуватися пропущені заняття. Як правило, це відбуватиметься шляхом ущільнення матеріалу, оскільки, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України, заборонено відпрацьовувати у вихідні дні.

У садочках ситуація зараз значно краща. На сьогоднішній день є приблизно 2% дітей, відсутніх через хворобу. Ми моніторимо ситуацію щодо відсутності дітей, але є колонка, де записано, що дитина відсутня через хворобу. Адже не завжди дитина не відвідує школу чи садочок через захворюваність, бувають інші важливі причини, коли батьки дозволяють дітям не відвідувати навчальні заклади.

Паралельно ми проводимо моніторинг захворюваності дітей на кір. Станом на сьогодні, відповідно до інформації, яку ми отримуємо з навчальних закладів, це є 53 дитини, з них 7 – у дошкільних навчальних закладах. Минулого тижня це було 60 дітей, тобто є такі, які одужали і повернулися до навчання», – зазначила начальник управління освіти Зоряна Довганик.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ