Війна – не виправдання для корупції, – Майкл Боцюрків

Екс-речник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні у рамках обговорення соціологічного дослідження щодо ставлення українців до російської агресії наголосив – 58% опитаних вважають найбільшою проблемою корупцію в армії.

«Мене також вражають цифри невисокої довіри до Верховної Ради. Це означає, що парламент повинен працювати над реформою виборчого законодавства та зняттям депутатської недоторканності – саме цього очікують люди. Війна – не виправдання. Треба впроваджувати ефективні реформи. Вони повинні тривати зокрема в боротьбі з корупцією – тоді ми побачимо реальні результати для України», – зазначив Майкл Боцюрків.

Нагадаємо, згідно з результатами загальнонаціонального дослідження, яке презентували сьогодні, 1 грудня під час Львівського Безпекового Форуму, Російську Федерацію потрібно визнати країною-окупантом – так вважають 69,9% українців. Міжнародні санкції проти РФ є неефективними (52,9 %), Крим та Донбас є українськими територіями і необхідно повернути контроль над ними (68,8 % та 75,0 % відповідно), проти українців на сході воюють російські найманці (74,3%). Дослідження проведене Соціологічною агенцією «Фама» у серпні-вересні цього року на всій території України за винятком окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ