Військові, які повернулися із зони АТО, пройшли реабілітацію

Завершився п’ятий етап проекту Genesis, спрямованого на реабілітацію військових, які повернулися із зони АТО. На учасників очікувало безкоштовне проживання серед мальовничих Карпат, терапевтичні заходи, спа-процедури, фізичні навантаження тощо. Ключовим елементом п’ятого заїзду були настільні ігри як засіб реабілітації, наголошують організатори, – повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, військові, які повернулися із зони АТО, з 31 травня по 4 квітня проживали в комфортабельних номерах з триразовим харчуванням, мали тренінги із саморозвитку та мотивації, арт-терапією, під час якої відкривали свої емоції через глину, малювання та спеціальну гімнастику,  туристичні походи та спа-процедури. Усі заходи були безкоштовними.

«Минулого заїзду до звичних занять з арт-терапії ми підключили настільну гру Dixit для роботи із асоціаціями. Це дало несподіваний ефект: військові легко включались в ігровий процес, ділились на команди та допомагали один одному. Цього разу ми збільшили різноманіття настільних ігор. На розвиток уяви, на кооперацію, на стратегічне і нестандартне мислення – військові спробували їх усі. І не тому, що їх змушували. А тому що вони – звичайні хлопці, які крізь броню досвіду  досі з цікавістю дивляться на цей світ», – розповів Олег Бакулін, організатор проекту.

«Головне зрозуміти і цим людям, і загалом нам усім, що нас чекає світле майбутнє незалежної України. Все що нам потрібно – це єднатися та підтримувати одне одного у всьому, не бути байдужими, навіть після таких тяжких випробувань. І в це свій великий внесок сьогодні роблять люди, які пішли нас захищати», зазначають тренери рекреаційної програми Genesis.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ