Виконком затвердив виплату одноразової допомоги у розмірі 100 тис. грн. для 125 бійців АТО

У межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції», зараз 125 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про виділення з міського бюджету на ці потреби 12 млн. 500 тис. грн. Загалом у 2018 році, відповідно до Програми, 1 000 бійців АТО зі Львова отримають таку допомогу, і вже 159 бійців в цьому році її отримали. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Я би дуже хотів, щоб ми з вами дочекали того часу, колі такі допомоги будуть надаватися державою. Тому що коли ми приймали це рішення, ми думали, що держава відгукнеться на нашу ініціативу, і буде однаковий підхід в Україні до всіх хлопців, які пройшли зону бойових дій. Але поки єдине місто Львів дає допомогу 100 тисяч гривень. Але це не правильно, бо до всіх має бути однаковий підхід», – зазначив під час розгляду питання Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, прийом заяв на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що працює на вул. Пекарській, 41, а формує черговість включення у список на отримання допомоги виключно громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО, що діє при Центрі. Комісія формує рекомендаційний список, а рішення про його затвердження або внесення правок приймає виконавчий комітет Львівської міської ради.

Зокрема, перші 100 осіб виплати отримали у грудні 2016 року. У 2017 році таку допомогу отримали, як і передбачалося, 1 000 осіб, у 2018 році – вже 159 учасників АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ