40% валютних надходжень Україні приносить аграрний сектор – Гройсман

Аграрний сектор приносить економіці України 40% валютних надходжень та дає роботу кожному шостому працівнику. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на відкритті Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017», повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Сьогодні можливо сказати, що наш аграрний сектор — це 40% валютного виторгу, що приходить у країну, кожен шостий працюючий сьогодні працює в аграрному секторі”, – сказав глава уряду.

Крім того, він нагадав, що 70% земель в Україні є сільськогосподарськими, і це становить колосальний потенціал для економіки.

Прем’єр-міністр зазначив, що нині починає діяти низка державних програм з підтримки аграрної галузі, аби відійти від експорту сировини до вироблення національного продукту.

 

“Я думаю, часи, коли ми посіяли, зібрали, вивезли в аеропорти наше зерно, сировину в інші країни, мають залишитися в минулому. Наш пріоритет сьогодні полягає в тому, щоб на кожному аграрному підприємстві робили переробку національного продукту, створювали достатньо конкурентний продукт”, – підкреслив Гройсман.

 

Водночас від пообіцяв, що у 2018 році для підтримки українських аграріїв з Державного бюджету планується виділити 6,5 млрд гривень, із яких 1 млрд гривень піде виробникам сільськогосподарської техніки (тоді як цього року для них передбачено 550 млн гривень).

 

Прем’єр-міністр також наголосив на необхідності впроваджувати в агросекторі новітні технології.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0