Наступного тижня стартує ЗНО-2016

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, нагадує Міністерство освіти та науки України.

На інформаційних сторінках учасників уже розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

 

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів: сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

 

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнта до пункту проходження ЗНО не допускають.

 

При собі також рекомендують мати дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

 

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

 

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачено процедурою тестування.

 

Графік проведення ЗНО-2016

 Основна сесія

5 травня

українська мова
і література

11 травня

математика

13 травня

історія України

3 червня

російська мова

6 червня

іспанська мова

7 червня

англійська мова

8 червня

німецька мова

9 червня

французька мова

10 червня

 біологія

13 червня

 фізика

15 червня

 географія

17 червня

 хімія

 

  Додаткова сесія

14 червня

 українська мова
і література

16 червня

математика

21 червня

 історія України

22 червня

 російська мова

23 червня

 англійська мова

23 червня

іспанська мова

24 червня

 німецька мова

24 червня

 французька мова

29 червня

 біологія

30 червня

 фізика

1 липня

географія

4 липня

хіміяКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0