Антикорупційне законодавство в Україні запрацювало – голова Консультативної місії ЄС

Голова Консультативної місії Євросоюзу з реформування сектору цивільної безпеки Кястутіс Ланчінскас заявив, що антикорупційне законодавство України вдосконалене і запрацювало, але тепер його потрібно повністю виконувати.

 

Про це він заявив у коментарі журналістам після виступу на засіданні Антикорупційного комітету ВР, повідомляє Укрінформ.

 

«Антикорупційне законодавство в Україні вдосконалене і запрацювало. Зараз потрібно тільки це законодавство виконувати у повному об’ємі. Електронні декларації – це інші закони зв’язані з антикорупцією, написані для всіх. Закон зобов’язує всіх діяти відповідно до нього: задекларували чи не задекларували хтось щось – це вже робота новоутворених інституцій, мають зробити оцінку, аналіз інформації, і напевно, мають роботи якісь висновки», – сказав він.

  Голова Консультативної місії ЄС додав, що НАБУ і САП знаходяться під великим тиском і побажав їм бути сильними та працювати разом.

«По-перше, вони під психологічним тиском, суспільство вимагає від них дуже багато, зразу задає багато питань. Якщо вони роблять помилку, одразу їх обвинувачують у цій помилці, але вони люди, також вчаться, і неможливо уникнути помилок», – пояснив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0