Антикорупційники України та Румунії домовилися про співпрацю

Національне агентство з питань запобігання корупції співпрацюватиме з Антикорупційним генеральним директоратом Міністерства внутрішніх справ Румунії.

 

Відповідний протокол про співпрацю у сфері запобігання корупції підписали у вівторок голова НАЗК Наталія Корчак та заступник генерального директора Антикорупційного генерального директорату МВС Румунії Костянтин Преоцясе, повідомляється на сторінці НАЗК у Facebook.

 

“Голова Національного агентства з питань запобігання корупції України Наталія Корчак та заступник генерального директора Антикорупційного генерального директорату Міністерства внутрішніх справ Румунії Костянтин Преоцясе підписали Протокол про співпрацю у сфері запобігання корупції”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до підписаного протоколу, сторони домовились здійснювати консультації та обмінюватись інформацією і досвідом в галузях запобігання корупції та сприяння доброчесності за такими напрямками, як оцінка корупційних ризиків на секторальному рівні, розробка заходів щодо їх усунення, зміцнення міжвідомчого співробітництва.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0