Аваков внесе на розгляд уряду законопроект про штрафи за паркування на місцях для інвалідів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом із керівниками громадських об’єднань людей з інвалідністю представили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю», який він планує внести на найближче засідання уряду. Про це пише УНН.

 

«На найближчому засіданні уряду я внесу цей законопроект. Після цього направимо його до Верховної Ради… Я вважаю, що маємо перспективу цей закон прийняти ще до кінця цього року», – сказав Аваков.

 

Зі свого боку Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич розповів, що законопроектом пропонується надання права на безплатну зупинку, стоянку, паркування особам з інвалідністю, які керують або перевозять людей з інвалідністю.

 

Документом передбачено право на виділення місць паркування особам з інвалідністю біля житлових будинків, а також встановлюється, якщо на спеціально обладнаних майданчиках немає визначеного місця паркування для людей з інвалідністю, то місцем вважається для паркування те, яке обрав сам інвалід.

 

За словами посадовця, також органи Нацполіції наділяються повноваженнями щодо розгляду справ про порушення правил паркування і відповідно штрафування порушників. Дозволяється затримання автомобіля шляхом блокування та евакуації, якщо є таке порушення.

 

«Запроваджується штраф 1020 грн за необлаштування місць призначених для паркування автомобілів, якими керують особи з інвалідністю або на яких перевозять людей з інвалідністю. Перший раз (штраф накладається – ред.) 1020 грн, а якщо повторне порушення 2040 грн… Оскільки це запроваджується відносно до юридичних осіб, я буду просити народних депутатів можливо підвищити штраф для юридичних осіб», – сказав він.

 

До вього, Сушкевич розповів, що законопроектом передбачається збільшення штрафу удвічі за неправомірну зупинку, стоянку та паркування на місцях, призначених для людей з інвалідністю – 1200 грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0