Без науки й інновацій неможливий якісний прорив в економіці — Гройсман

Якісний прорив у розвитку національної економіки можливий лише за умови впровадження інноваційних рішень. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, виступаючи перед учасниками інноваційного середовища Sikorsky Challenge у Національному університеті “КПІ імені Ігоря Сікорського”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Ми ніколи не зможемо забезпечити якісний прорив без належної підтримки і відкриття можливостей розвитку науки, інновацій всередині нашої країни”, – сказав глава уряду, наголосивши, що без впровадження наукоємних інноваційних рішень неможливо швидко розвивати національну економіку.

 

За його словами, наразі всі без винятку сфери життя в Україні потребують нових сучасних рішень.

Водночас Гройсман нагадав, що для підтримки інновацій уже створено низку майданчиків — Раду розвитку науки і технологій, Раду розвитку інновацій, Фонд підтримки стартапів тощо.

Крім того, він додав, що цьогоріч окремою статтею в держбюджеті виділено 800 млн гривень на підтримку нового інноваційного продукту в промисловості.

 

Водночас Прем’єр-міністр закликав напрацювати принципи ефективного фінансування науки в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0