Бойові частини в АТО укомплектовані на 80% – Міноборони

Бойові військові частини, які проходять службу в зоні АТО, укомплектовані на 80%. Про це під час брифінгу в середу заявив голова підкомітету № 5 Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Кропивченко, повідомляє Укрінформ.

 

«Дійсно, військові частини, які знаходяться в АТО, не укомплектовані на 100%. По-перше, залишаються військові для охорони військових містечок у пунктах постійної дислокації, а по-друге, ми без оголошення чергової мобілізації спромоглися укомплектувати на 80% частини АТО», – сказав Кропивченко.

 

Він зазначив, що великої недоукомплектації в зоні проведення бойових дій немає, тому що є штатна структура, яка відповідає штатним вимогам і тим завданням, які ставляться перед бригадою чи відділенням. «Якщо у відділенні 8 чоловік, то 10 чи 15 там робити не можливо, бо у разі чого, не буде місця в бойовій техніці. А якщо робити більше відділень, то це буде порушення штатної структури», – сказав генерал-лейтенант.

Він зазначив, що зараз виникають деякі труднощі із прийомом на контракт, оскільки пріоритетом стоїть комплектація бойових частин, які зперебувають у зоні АТО.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0