Цьогоріч внутрішньо переміщеним особам виплачені 1,2 мільярда – Мінсоцполітики

Фондом соціального страхування України з початку року виплачено 1,2 мільярди гривень допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про це інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

 

«Станом на 1 жовтня 2017 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України здійснюються щомісячні страхові виплати 206,2 тис. потерпілих на виробництві (членів їх сімей). З цієї кількості отримувачів виплат – 42,6 тис. потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території. За 9 місяців 2017 року їм виплачено 1,2 млрд гривень», – ідеться в повідомленні.

 

Зазначається, що протягом 9 місяців 2017 року 1582 внутрішньо переміщені особи забезпечувалися медичними та соціальними послугами.

 

Зокрема, у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією (в тому числі – медичною реабілітацією (відновною терапією) у санаторно-курортних закладах) 369 потерпілих на виробництві.

 

Також повідомляється, що 706 внутрішньо переміщених осіб було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах.

 

Санаторно-курортним лікуванням за звітний період забезпечено 210 осіб (інваліди внаслідок трудового каліцтва та супроводжуючі особи).

 

У прес-службі зазначають, що протягом 9 місяців поточного року відповідно до укладених договорів із протезно-ортопедичними підприємствами було забезпечено 68 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), а спеціальними засобами пересування (колясками)  – 20 внутрішньо переміщених осіб.

 

«Упродовж трьох кварталів 2017 року виплати на спеціальний медичний догляд отримали 168 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 340 осіб, на побутове обслуговування – 366 внутрішньо переміщених осіб», – інформують у прес-службі Мінсоцполітики.

Окрім того повідомляється про фінансування витрат на додаткове харчування для 23 інвалідів праці – внутрішньо переміщених осіб, а також –  компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 110 внутрішньо переміщених осіб.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0