Держпідтримка кіно: Рада ухвалила в першому читанні зміни до двох кодексів

Народні депутати підтримали за основу зміни до Податкового та Митного кодексів щодо державної підтримки кінематографії. Проект закону про відповідні зміни до Податкового кодексу у четвер підтримали 249 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Законопроектом “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні” пропонуються доповнення до Податкового кодексу, які дозволяють змінити підходи до державного фінансування у галузі кінематографії та створити ефективні механізми залучення приватних коштів в індустрію”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

 

Також депутати підтримали за основу 248-ма голосами внесення відповідних змін до Митного кодексу. Зміни, зокрема, передбачають, що до 1 січня 2023 року товарам, які входять до складу національної кінематографічної спадщини, та товарам, призначеним для використання у кінематографічній діяльності, що ввозяться на митну територію України суб’єктами кінематографії, надається державна підтримка.

Порядок та обсяги ввезення зазначених товарів, згідно із законопроектом, має визначати Кабінет міністрів України.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0