До березня у зоні відчуження створять сховище відпрацьованого ядерного палива

До кінця березня 2017 усі будівельно-монтажні роботи на сховищі відпрацьованого палива сухого типу (СВЯП-2) буде завершено. Про це інформує прес-служба Держагентства з управління зоною відчуження.

 

Повідомляють, що напередодні 2017 року завершилися випробування столу для поводження з пошкодженим ядерним паливом, тож тепер обладнання відправлять з Німеччини, де його виготовляли, в Україну та доставлять на Чорнобильську АЕС.

 

«До кінця березня 2017 року ми маємо завершити не тільки всі будівельно-монтажні роботи, а й індивідуальні випробування, а також комплексне випробування окремих систем. Це необхідно для того, щоб у квітні розпочати комплексні холодні випробування всього СВЯП-2», –заявив головний інженер проекту підвищення безпеки Андрій Савін.

 

Водночас, він зазначив, що за перші три місяці нового року потрібно буде виконати великий обсяг робіт. Вже у квітні на СВЯП-2 почнуться «холодні» випробування обладнання, в яких будуть задіяні вироби-імітатори відпрацьованих тепловидільних збірок. Відповідно до затверджених планів-графіків, у кінці року на СВЯП-2 стартують «гарячі» випробування з реальним ядерним паливом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0