Досить фінансувати стіни лікарень, треба фінансувати послуги – Прем’єр

Одне з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою уряд у галузі медицини – це зменшити смертність від серцево-судинних захворювань в Україні.

 

Про це заявив сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету в Чернівцях, повідомляє Укрінформ.

 

“Я довідався, що у Чернівцях смерність від серцево-судинних захворювань становить 65-70%. На одну третю ми маємо можливість знизити цей показник, адже у місті працює лише один ангіограф. Наступного року зробимо все для того, щоб у Чернівцях запрацював такий кардіоцентр, який буде надавати достойну допомогу потребуючим”, – сказав прем’єр.

 

Гройсман також додав, що уряд спільно з МОЗ затвердив концепцію реформи фінансування сфери охорони здоров’я. “Досить фінансувати стіни лікувальних закладів, треба фінансувати конкретні послуги, тоді ми матимемо конкурентну сферу охорони здоров’я”, – наголосив Прем’єр-міністр.

Він також назвав інші пріоритети уряду на наступний рік, зокрема, збільшення фінансування українського війська, збереження системи фінансової децентралізації, масштабне будівництво доріг в Україні, суттєве збільшення бюджетного фінансування на закупівлю ліків, а також підвищення зарплат, зокрема медикам – на 30%, вчителям – на 50% та збільшення розміру мінімальної заробітної плати вдвічі.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0