Доходи місцевих бюджетів на кінець року можуть зрости до 185 мільярдів – Зубко

На кінець року місцеві бюджети можуть зрости до 180-185 мільярдів.  Про це під час брифінгу на Українському муніципальному форумі повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

“На наступний рік у проекті держбюджету ми заклали понад 250 млрд грн доходів місцевих бюджетів. Встановлено нове джерело надходжень до місцевих бюджетів: частина плати за ліцензування випуску та проведення лотерей і збережено норму по акцизу з виробленого та імпортованого пального”, – заявив Зубко.

 

Він також прокоментував, які державні програми підтримки місцевого самоврядування планується реалізувати наступного року.

 

«Щодо державних програм, які будуть спрямовані на місцеве самоврядування на наступний рік, то ДФРР разом з субвенціями на ОТГ – до 10 млрд грн, також передбачається субвенція на розвиток сільської медицини – 4 млрд грн, секторальна підтримка ЄС в розмірі 600 млн грн і субвенція на розвиток спортивної інфраструктури», – зазначив віце-прем’єр.

 

Він повідомив, що головне питання, яке обговорювалося і вирішувалося учасниками форуму – це знаходження стабільності і балансу між повноваженнями і доходами місцевого самоврядування.

 

«Є гострі питання, які виникають під час передачі повноважень, є питання щодо фінансування напрямків, але є одне спільне завдання для нас всіх – це зміна система управління, якості надання послуг, і ми над цим працюємо», – підкреслив Геннадій Зубко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0