Екс-заступник Гонтаревої став представником України в МВФ

Екс-заступника голови Національного банку Владислава Рашкована призначено заступником виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді. Рашкован розпочне роботу при штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні з 27 лютого 2017 року. Про це повідомляє прес-служба НБУ на своїй сторінці у Facebook.

 

“У рамках ротації на посаді заступника виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді керівництво регіональної групи країн – членів МВФ на чолі з Бельгією та Нідерландами призначило нового представника від нашої держави. Ним став Владислав Рашкован, який розпочне роботу при штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні (США) з 27 лютого цього року”, – йдеться в повідомленні.

Строк перебування на посаді заступника виконавчого директора в МВФ – чотири роки. Рішення про призначення на посаду ухвалюють керівники регіональної групи країн – членів МВФ на чолі з Бельгією та Нідерландами, до якої входить Україна. Членами цієї групи є 15 країн (Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Кіпр, Люксембург, Македонія, Молдова, Нідерланди, Румунія, Україна, Хорватія, Чорногорія). Владислав Рашкован очолив Департамент стратегії та реформування банківської системи Національного банку України у квітні 2014 року. З квітня 2014 року був членом Правління Національного банку України, з листопада 2014 року до 1 серпня 2016 року – заступником голови Національного банку, відповідальним за реформи та трансформацію регулятора.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0