Фондовий ринок: Іноземним цінним паперам спростили доступ в Україну

Центральний депозитарій спрощує процедуру отримання дозволу на обіг іноземних цінних паперів в Україні. Про це повідомляє прес-служба Національного депозитарію України.

 

«Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила доопрацьований проект рішення «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України», яким процедура отримання дозволу на обіг іноземних цінних паперів суттєво спрощується», – йдеться в повідомленні.

Проектом рішення, зокрема, розширено перелік суб’єктів, які можуть звернутися до НКЦПФР за отриманням допуску. Якщо раніше це була компетенція виключно іноземного емітента, то тепер заявником може бути також і Центральний депозитарій України. Також проект рішення передбачає суттєве скорочення переліку документів, які необхідно подавати заявнику (емітенту або ЦД), а обіг іноземних цінних паперів одночасно дозволятиметься як на біржовому, так і на позабіржовому ринку. Крім того, проектом рішення скасовується необхідність наявності активів іноземного емітента на території України. 

Важливо відзначити, що НКЦПФР також скасовує поняття «граничного обсягу цінних паперів», що допускаються до обігу на території України, а отже відтепер дозвіл поширюватиметься на всі цінні папери відповідного випуску.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0