Гранти на українську культуру: ЄС та Британська Рада виділяють €1.3 мільйона

Британська Рада в партнерстві з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу (EUNIC) в Україні оголосила трирічну програму Culture Bridges.

 

Програма фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки впровадження Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, повідомляє Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці у Facebook.

 

“Мета програми – розвиток українського культурного сектора та сприяння ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями України та ЄС. Програма триватиме з листопада 2017 року до жовтня 2020 року. ЄС виділяє 1.3 млн євро на фінансування проектів з міжнародної мобільності, національної та міжнародної співпраці, тренінгів та ознайомчих поїздок до країн ЄС. Загалом планується виділити близько 100 грантів”, – ідеться в повідомленні.

Документи для подання заявок будуть доступні з 20 листопада 2017 р. Наступні прийоми заявок оголошуватимуться кожні три місяці у 2018 та 2019 роках.

Детальна інформація про програму доступна на сайті.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0