Грібаускайте: Ми будемо захищати права українських працівників у Литві

У Литві будуть всіляко захищати соціальні права трудових мігрантів з України. Про це заявила Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте 8 грудня під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Цього разу ми підписали навіть чотири договори щодо напрямків співпраці на наступний рік, зокрема щодо стратегічної співпраці в галузі енергетики, про співпрацю в галузі міграції, оскільки потоки іммігрантів із України до Литви збільшуються, і ми розуміємо,  що це є наслідками підписаної угоди між Євросоюзом і Україною. Ми розуміємо, що питання соціальної безпеки є дуже важливим”, – сказала Грібаускайте.

 

Крім того , Президент Литви та Порошенко домовились про необхідність підписання договору між обома державами про соціальний захист українських громадян, які працюють у Литві.

 

“Ми знаємо про ті випадки,  коли литовські працівники працюють у Скандинавських країнах і там їм платять менші зарплати, тому ми хочем запобігти таким ситуаціям, коли українським працівникам хтось хотів би платити менші зарплати. Ми жодним чином не дозволимо, щоб українські працівники були експлутатовані тим чи іншим чином”, – уточнила вона.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0