Гройсман анонсував створення 13 кардіоцентрів у 11 регіонах

В 11 регіонах буде створено 13 кардіологічних центрів для забезпечення першої невідкладної допомоги при інфаркті міокарду.  Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду у середу, 19 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“У нас є проблема зі смертністю від серцево-судинних захворювань. Зараз ми перейшли до практичного впровадження цих рішень. Ми створимо в 11 областях 13 кардіоцентрів. Це означає, що в цих областях із запуском цих центрів смертність і інвалідність від серцево-судинних захворювань буде різко зменшуватися. Це головне досягення, яке має бути від запровадження таких центрів”, – сказав Гройсман.

 

За його словами, зараз завдяки міжнародним закупівлям Міністерство охорони здоров’я змогло заощадити на закупівлі стентів кошти, що дозволило закупити їх більшу кількість.

“МОЗ закупило їх вдвічі дешевше. І на наступний рік ми будемо розширювати перелік таких кардіостентів. Раніше ми могли купити умовно 12 тисяч, а зараз закупили 20 тисяч”, – сказав Прем’єр.  

За даними МОЗ, щорічно в Україні невідкладного стентування внаслідок інфракту міокарда потребує близько 15-20 тисяч осіб. Щорічно в Україні реєструється 40 тисяч інфрактів міокарда.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0