Гройсман доручив навести лад у пунктах пропуску на Донбасі

Кабінет міністрів на засіданні 27 вересня ухвалив рішення щодо облаштування та утримання контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Це є принципово важливим. Я просив би Міністерство фінансів, інші суміжні міністерства під проводом Вадима Черниша (міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України – ред.): будь ласка, організуйтесь і наведіть там лад. І це моя вимога і голові обласної або військової адміністрації, і Донецької і Луганської областей: наведіть лад”, –  зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

 

Він зазначив, що кілька днів тому мав розмову з генеральним прокурором, котрий побував на КПВВ на лінії розмежування, і Юрій Луценко розповів, що на КПВВ нині “елементарних умов немає, антисанітарія”.

 

“І тому я поставив абсолютно чітке завдання міністру з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб: Вадиме Олеговичу, я даю абсолютно всі можливості й від імені уряду повноваження – я думаю, ніхто тут не буде проти – створити належні умови на цих контрольно-пропускних пунктах”, –  наголосив Прем’єр.

Під час розгляду цього питання виступила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, яка зазначила, що подібна ситуація спостерігається і на адміністративній межі з окупованим Кримом.

Водночас перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зауважив, що відбулося засідання МінТОту, і “по КПП по Криму є чіткий план і є прорахований кошторис, і відповідно ця робота розпочата рівно півтора місяця тому”.

 

“Я думаю, вона буде закінчена і включена в бюджет на наступний рік”, – зазначив Кубів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0