Гройсман доручив сприяти розвитку україномовної «Вікіпедії»

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив органам виконавчої влади сприяти розвитку україномовного розділу «Вікіпедії». Про це повідомляє Урядовий портал.

 

«Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав пропозиції громадськості, спрямовані на розвиток україномовного розділу «Вікіпедії», та доручив органам виконавчої влади вжити у 2017 році заходів для їх реалізації», – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначили в уряді, серед запропонованих громадськістю заходів – внесення змін до навчальних програм з інформатики, географії, історії та літератури для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів щодо використання україномовного розділу «Вікіпедії», а також надання можливості підготовки студентами матеріалів для «Вікіпедії».

 

Крім того, громадськість просить органи державної влади сприяти проведенню української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» та конкурсу з розміщення наукових робіт в українському розділі «Вікіпедії».

Як відомо, 15 січня 2001 року з’явився перший розділ (англомовний) відкритої багатомовної мережевої енциклопедії «Вікіпедія». Це найбільша у світі енциклопедія, яку може редагувати, читати, використовувати кожен. «Вікіпедія» має 292 мовні розділи та містить близько 41 млн статей. Україномовний розділ «Вікіпедії» налічує 650 тис. статей і посідає 16-е місце серед усіх розділів за кількістю статей.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0