Гройсман обіцяє до 1 серпня урядову програму підтримки фермерства

Уряд планує до 1 серпня завершити підготовку цільової програми підтримки фермерства, кошти на яку можуть надійти після чергового розгляду змін до бюджету у вересні-жовтні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду сьогодні у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Для нас важливо, щоб весь потенціал у с/г, тваринництві, рослинництві, переробці ми змогли максимально реалізувати. Нещодавно я створив робочу групу з АПК, до якої увійшли всі асоціації фермерів, на наступному тижні буде зустріч. Ми розробимо цільову програму підтримки фермерства. Я хотів би, щоб ця програма була сформована до 1 серпня”, – сказав Гройсман.

 

За його словами, ця програма охоплюватиме цільову підтримку тваринництва, фермерських господарств.

“Для нас важливо дати поштовх для відновлення фермерства на селі. Не великих холдингів, а невеликих господарств, які мають стати основою нашого аграрного сектору. Тому ми цим питанням займаємося. Ми презентуємо підхід, що буде узгоджений з фермерськими асоціаціями”, – зазначив Гройсман.

Він прогнозує, що у вересні-жовтні, коли вноситимуться зміни до бюджету, у парламенті може бути розглянуте фінансування такої програми.

 

“Приблизний і орієнтовний бюджет для мене є зрозумілим, але ми маємо підвищити адресність та зробити все, щоб дотація доходила до рівнів, де є проблема”, – додав Прем’єр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0