Гройсман про блокаду на Донбасі: Вона працює не в інтересах держави

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає  державні інституції і політичні сили спільно працювати над втіленням у енергетичному секторі конкретного плану дій і не принижувати усе те, що влада встигла зробити в цій сфері. Про це глава уряду написав у Facebook.

 

«Усі державні інституції і політичні сили, які мають відношення до цих питань, повинні зробити це спільно і спільно взяти на себе відповідальність за реалізацію конкретного плану дій як в законодавчій, так і виконавчій площині. Не слід принижувати зроблене – у сфері енергетики та набуття Україною енергетичної незалежності насправді багато зроблено за останні роки, але консолідована позиція дозволить усім нам цей процес прискорити. Тому закликаю усіх, хто справді зацікавлений у вирішенні цього комплексу проблем – до професійного обговорення і спільної роботи», – написав Гройсман.

За його словами, уряд готовий стати майданчиком для такої роботи. Щодо поточної ситуації, спричиненої блокадою, Прем’єр-міністр вкотре підтвердив, що Кабмін докладає і докладе усіх зусиль, щоб мінімізувати наслідки цієї кризової ситуації, але сьогодні вона працює не в інтересах держави і не в інтересах людей.

Гройсман також відреагував на спільну заяву ГО та аналітичних центрів щодо вирішення проблем енергетичної незалежності України. «Можу погоджуватись чи не погоджуватись з конкретними оцінками чи рекомендаціями, сформульованими у цій заяві, але не можу не погодитись з принциповою позицію – потрібно нам усім визначити чітку державну політику як в сфері енергетики, так і в питаннях окупованих територій. Тільки тоді можна запобігти спекуляцій і зловживань у цій сфері», – підкреслив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0