Гройсман про мінімалку: Пильнуватиму, щоб роботодавці не хитрували

Гройсман про мінімалку: Пильнуватиму, щоб роботодавці не хитрували

У вівторок у Кабміні відбулася нарада щодо забезпечення своєчасної та безперебійної реалізації рішення уряду про підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн з 1 січня 2017 року. 

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Кожен працюючий громадянин України отримуватиме не менше 3200 грн. Це рішення уряду вступає в силу уже з 1 січня. Сьогодні ми провели нараду з питань забезпечення того, щоб це рішення було реалізовано вчасно і без збоїв. Ми будемо постійно “звіряти годинники” з тим, що відбувається в кожному секторі і на кожній території, відслідковувати будь-які спроби роботодавців “хитрувати” і не виконувати це рішення”, – зазначив Прем’єр-міністр.

Загалом, за його словами, “у виграші має бути майже 5 мільйонів працюючих українців”.

“Для мене особисто принципово важливо, щоб праця людей в Україні не була недооціненою, щоб працююча людина не була бідною. Тому питання впровадження нового рівня МЗП буде на моєму особистому контролі”, – наголосив Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, в уряді 29 грудня буде проведено селекторну нараду з приводу нарахування мінімальної зарплати у 2017 році. На цей захід урядовці запросять профільних заступників голів адміністрацій та представників профспілок.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0