Гройсман сподівається, що ВР цього тижня ухвалить пенсійну та судову реформи

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівається, що у ВР протягом цього тижня будуть ухвалені важливі рішення, яких очікують люди, зокрема ті, які торкаються проведення пенсійної та завершення судової реформ. Про це він сказав у своєму LIVE-зверненні до співвітчизників на Facebook, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

 «У порядку денному стоять надзвичайно важливі реформи. У тому числі пенсійна реформа. Минулий пленарний тиждень показав, що коли депутати об’єднуються, вони здатні приймати рішення, які будуть слугувати українському суспільству. Зокрема, так було із ухваленням надзвичайно важливої реформи освіти», – сказав Гройсман.

За його словами, необхідно ухвалити рішення про нову пенсійну систему в країні. Її громадяни очікували десятиліттями.

«Це дасть можливість уже з 1 жовтня підняти пенсії 9 із 12 мільйонам пенсіонерів. Люди чекають цього. Саме сьогодні настав момент істини, коли ми можемо, натиснувши зелену кнопку «за», підтримати українських пенсіонерів не на словах, а конкретними діями», – сказав Глава уряду.

Він також відзначив, що парламентаріям варто  завершити судову реформу прийняттям необхідних кодексів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0