Гройсман вимагає фотозвітів з будівництва мостів

Будівники мостів у Запоріжжі мають щомісяця надавати в Кабмін фотозвіти про виконану роботу. Таку вимогу висунув Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у ході відвідання місця будівництва мостових переходів через Дніпро в Запоріжжі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Раз на місяць прошу надсилати мені фотозвіт про виконану роботу в Апарат», – сказав Прем’єр-міністр.

 

При цьому глава уряду зазначив, що питання додаткового фінансування будівництва мостових переходів через Дніпро безпосередньо залежатиме від того, наскільки ефективно використовуються вже виділені кошти.

 

«Зараз доступні 350 млн грн, з яких 250 млн грн закладені окремим рядком у держбюджеті і ще 100 млн грн надає місцева міська й обласна влада. Якщо я бачитиму, що є прогрес, можна буде порушувати питання про додаткове фінансування», – заявив Гройсман.

 

Проект будівництва в Запоріжжі автотранспортного мостового переходу був затверджений Держкомітетом будівництва і архітектури в 2002 р. Згідно з проектом будівництво мостів через Дніпро і старий Дніпро, а також будівництво нових транспортних розв’язок і естакадних підходів до моста планувалося завершити протягом 8 років. Проте мостові переходи через Дніпро досі не побудовані.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0