Гройсман вимагає переваг для українських виробників

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів перше засідання створеного восени минулого року Національного комітету відновлення промисловості України. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

«Треба на все дивитися з державницької позиції – позиції розвитку власного виробництва, а не імпорту. Я наполягаю на тому, аби давати переваги нашому виробнику. Я наполягаю на локалізації виробництва в Україні. Для мене важливо, аби в Україні були робочі місця і створювалася додана вартість. І це моя вимога», – сказав Гройсман на засіданні комітету.

Глава уряду підкреслив, що промисловість – ключовий рушій розвитку економіки. Саме ступінь розвитку промисловості може дати відповідь на питання, який ресурс Україна зможе реінвестувати в розвиток кожного громадянина.

«Восени ми утворили Комітет відновлення промисловості. Нам важливо створювати продукт і представляти його на зовнішніх ринках», – підкреслив Гройсман і додав, що саме Національний комітет має закласти основи інституційного розвитку вітчизняного виробництва.

 

У свою чергу перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, який також взяв участь у засіданні, додав, що нещодавно Міністерство економічного розвитку й торгівлі представило Експортну стратегію, яка окреслює, що саме і де Україна може представити.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0