Гройсман вважає найважливішим завданням уряду побудову сильної економіки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує, що найважливіше завдання – збудувати сильну економіку. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Урядовий портал.

 

“Наступний – 2018 рік може бути успішним. Зараз фокус – розвиток економіки, збагачення країни. За 3-5 років ми можемо досягти серйозного рівня розвитку держави. Розуміння того, куди йти і що робити – вже є”, – сказав Гройсман.

Він підкреслив, що означений час потрібен не лише задля ухвалення рішень, а й задля перевірки їх реальної ефективності та результативності. І це стосується всіх сфер життя – від будівництва доріг до формування мережі передових лікувальних закладів, як у Києві, так і в регіонах, а також запровадження програм підтримки промисловості, зауважив глава уряду.

Як зазначив Гройсман, зміни проходять непросто. “І тут важливо чути людей. Я, приміром, завжди в поїздках намагаюся поспілкуватися з людьми. І моє завдання – побудувати таку модель, коли економіка буде сильною, коли люди будуть отримувати достойні зарплати… Ми впроваджуємо конкретні інструменти, які дадуть результат… Трішки терпіння і віри. Україна буде мати успіх”, – сказав глава уряду.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0