Гройсман хоче закон про кримінальну відповідальність за тиск на бізнес

Найближчим часом в Україні буде створено робочу групу, яка напрацює законопроект щодо посилення відповідальності за тиск на бізнес. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поінформував на засіданні круглого столу «Культура доброчесності – як рушійна сила сталого розвитку», повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Я ініціюю сьогодні, зараз спільно з вами, створення робочої групи, яка дуже швидко, за 2-3 тижні, внесла би у парламент законопроект, який передбачає навіть до кримінальної відповідальності представників правоохоронних органів та структур, що контролюють, за надмірний тиск по відношенню до бізнесу», – сказав Гройсман присутнім на заході.

За його словами, уряд має політичну волю сформувати такий законопроект, але краще, якщо юристи, які представлятимуть бізнес, візьмуть участь у його розробці.

«Я б дуже хотів, щоб ті, хто насправді дуже заважає працювати бізнесу, несли за це відповідальність, у тому числі й кримінальну. Ми маємо раз і назавжди поставити крапку в процесі тиску з боку правоохоронних структур», – сказав Прем’єр-міністр.

 

Він нагадав, що вже є заборона проводити «маски-шоу», бо не можна використовувати сильні та героїчні бойові підрозділи як спосіб тиску на бізнес.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0