Гройсман запевнив бізнес, що викорінить «сюрпризи на підприємствах»

Влада зробить усе можливе для того, щоб в Україні було стабільне законодавство, яке торкається ведення бізнесу. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, закриваючи разом із Прем’єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном українсько-данський бізнес-форум, повідомляє Укрінформ.

 

«Хотів би сказати, що одним із завдань України є створення стабільного законодавства. Ми не можемо змінювати правила гри, і чітко це усвідомлюємо, у процесі інвестування. Ми перейдемо до формування нового податкового законодавства, але будемо робити це спільно та прогнозовано для того, щоб комплексно надати відповідь бізнесу в Україні на те, яким чином і які податки будуть сплачуватися, як вони будуть адмініструватися для того, щоб ніхто не приходив із сюрпризами на ваші підприємства», – сказав Гройсман.

На його переконання, завданням бізнесу є створення нових робочих місць, а влади – обслуговувати бізнес. Звісно, додав Прем’єр-міністр, за короткий проміжок часу важко буде змінити підходи до взаємодії бізнесу та влади, які поки що не є простими.

«Але я переконаний, що ми це зробимо спільно. Принаймні, хочу ще раз висловити стовідсоткову готовність до підтримки такого підходу», – підкреслив Гройсман.

 

Він запевнив присутніх у тому, що робота українського уряду  буде  відкритою та прозорою. «І я також розраховую на те, що бізнес буде відкритим, сумлінно платитиме податки та вимогливо ставитиметься до професійних дій української влади», – сказав Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0