Гройсман: Жодної думки немає зупинитися на шляху реформ

Федеральний міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр та міністр закордонних справ Французької Республіки Жан-Марк Еро запевнили у готовності цих країн продовжити підтримку України та наголосили на важливості продовження реформ. Про це вони сказали під час зустрічі з Головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, повідомляє прес-служба ВР.

 

“Вони зазначили, що Європейський Союз потребує чіткого сигналу від України про те, що реформи продовжуватимуться, незважаючи на складну політичну ситуацію в країні”, – йдеться у повідомленні.

 

У свою чергу, Гройсман запевнив, що жодна зміна курсу у реформуванні країни чи її зупинка в Україні не розглядається. “Ми йдемо вперед, у нас жодної думки немає зупинитися на шляху реформ”, – зазначив він.

 

Коментуючи внутрішньополітичну ситуацію у країні, очільник ВР зазначив, що ініціював проведення круглого столу за участі Президента, Прем’єр-міністра, ключових політичних сил парламенту та громадянського суспільства задля досягнення діалогу та пошуку шляхів виходу з кризи.

“Вихід з політичної кризи, діалог, оновлення коаліції і уряду має сприяти підвищенню якості проведення реформ, а не їх зупинки”, – запевнив він.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0