Інвестиційний клімат в України став найкращим за останні 6 років – Порошенко

Відповідно до дослідження Європейської бізнес-асоціації індекс інвестиційної привабливості України покинув негативну площину і став найвищим за останні 6 років. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до учасників Українського фінансового форуму.

 

“Відповідно до дослідження, проведеного Європейською бізнес-асоціацією, індекс інвестиційної привабливості України нарешті покинув негативну площину і став найвищим за шість років, включаючи довоєнні. Опитані цією ж асоціацією підприємства планують наступного року розширення виробництва, збільшення зарплат і створення нових робочих місць”, – сказав він.

 

За словами Порошенка, впевненості в тому, що економісти не помиляються в позитивних прогнозах, “додають і ті сигнали, які ми отримуємо із бізнес-середовища”: “Опитування керівників підприємств, які щоквартально проводить Національний банк, фіксують зростання оптимістичних очікувань – як щодо розвитку макроекономічної ситуації, так і щодо фінансового стану самих підприємств”.

Водночас Президент вказав на те, що агентство Moody’s підвищило кредитний рейтинг України: “Прогноз із негативного в березні п’ятнадцятого поступово змінився на позитивний у серпні 2017 року”. Так само Standard & Poor’s підтвердили довгострокові та короткострокові рейтинги в іноземній та національній валютах на рівні “B-/B” зі стабільним прогнозом.

“214 фондових менеджери із 154 інвестиційних компаній, опитані Institutional Investor’s research group, поставили Україну першою в списку країн, які вони планують відвідати протягом найближчого року з метою поточного інвестування, або оцінки його перспектив”, – додав Порошенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0