Ізраїль хоче допомогти Україні з реабілітацією бійців АТО

Делегація з Ізраїлю на зустрічі із керівництвом Міністерства соціальної політики висловила готовність до створення спільного реабілітаційного центру на базі Національного університету фізкультури та спорту (Київ). Про це повідомляється на сайті відомства.

 

«Делегація з Ізраїлю, очолювана послом цієї країни Еліавом Белоцерковські, не лише ознайомила керівництво Міністерства соціальної політики України із роботою та широкими можливостями ізраїльського реабілітаційного центру, але й запропонувала створити спільний подібний заклад на базі Національного університету фізкультури та спорту, що в Києві», – йдеться у повідомленні.

 

Белоцерковські наголосив на тому, що Ізраїль у наданні фізичної та психологічної допомоги українським бійцям, їх реабілітації розглядає Мінсоцполітики як дуже  важливого партнера.

«У нашій країні ситуація із реабілітації одна з найкращих у світі й ми хочемо усі наші вміння і напрацювання передати й вам»,  – додав посол.

Заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович зазначила, що наразі пропозиції Ізраїлю щодо допомоги з організації  в Україні якісних  послуг психологічної, фізичної реабілітації бійців АТО та мешканців Донбасу, які мешкають у зоні бойових дій, надзвичайно важливі.

 

Вона назвала вражаючою готовність Ізраїлю „щосекунди захищати й допомагати громадянам України”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0