Кабмін планує до 2020 року знизити рівень бідності в Україні на 15%

Кабінет Міністрів України розраховує, що до 2020 року рівень бідності в Україні знизиться на 15%. Про це йдеться в середньостроковому плані дій уряду до 2020 року, повідомляє «112 Україна».

 

Згідно з документом, цьому сприятиме реформування пенсійної системи та запровадження ефективної системи надання соціальної підтримки населення.

 

«Чинний стан пенсійної системи свідчить про необхідність проведення чергового етапу пенсійної реформи. Основною метою є створення умов для підвищення пенсій, дотримання принципів соціальної справедливості, усунення великих розривів між спеціальними та звичайними пенсіями, забезпечення належного рівня життя громадянам, які протягом свого трудового життя сплачували пенсійні внески, не приховуючи трудових доходів», – зазначається у документі.

 

Поряд з цим додається, що запровадження ефективної системи надання соціальної підтримки населення дасть можливість забезпечувати адресний підхід надання соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам та запровадити комплексний підхід до розв’язання проблем серед найбільш вразливих верств населення, їх соціальної інтеграції та виходу зі стану бідності.

 

«Зокрема, передбачено запровадження  надання пільг у грошовій формі, перехід до надання соціальної підтримки окремих категорій громадян за принципом «гроші ходять за людиною» (санаторно-курортне лікування, житло), запровадження стимулів до працевлаштування отримувачів соціальної допомоги», – уточнюється у документі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0