Кабмін створив Раду з міжнародної торгівлі

Кабінет міністрів ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі, що має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання уряду сьогодні, 4 липня, повідомляється на Урядовому порталі.

 

“Питання міжнародної торгівлі стосуються не лише Мінекономрозвитку, а й багатьох інших центральних органів влади. До сьогодні не існувало єдиного органу для їх обговорення і координації. Тепер виконання цих функцій візьме на себе Рада з міжнародної торгівлі, і ми сподіваємося, що перші результати не забаряться”, – зауважила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

 

Зазначається, що Рада з міжнародної торгівлі працюватиме як дорадчий орган, забезпечуючи ефективну взаємодію між урядом і бізнесом у чотирьох напрямах: спрощення процедур торгівлі; просування експорту; розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі; поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту.

Очолить Раду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України. До її складу також увійдуть заступники профільних міністрів, голови комітетів Верховної Ради та інші.

Як повідомлялося, утворення Ради з міжнародної торгівлі передбачено Планом заходів з впровадження Експортної стратегії: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України на 2017-2021. Рада координуватиме реалізацію Дорожньої карти та моніторитиме її виконання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0