Кабмін визначився як рахувати субсидії пенсіонерам

Кабмін визначився як рахувати субсидії пенсіонерам

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо розрахунку розміру субсидії пенсіонерам, які перестали працювати у цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії.

Про це повідомила прес-служба відомства, посилаючись на міністра соціальної політики Андрія Реву.

Кабмін вирішив не враховувати дохід за весь минулий рік, а лише розмір щомісячної пенсії.

«Кабінет міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії», – цитує міністра прес-служба.

За словами Реви, цим рішенням уряд відреагував на чисельні звернення українців, які у 2015 році працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а у 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

У Мінсоцполітики сказали, що це рішення найближчим часом вступить в дію.

«Таким чином, усім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій з вересня цього року, субсидія буде призначена за новими правилами – виходячи лише з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік», – йдеться у повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ