Касаційний цивільний суд у складі ВС обрав очільника

Головою Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду обраний суддя Борис Гулько. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВС у Facebook.

 

“Головою Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду обраний суддя Борис Гулько”, – йдеться у повідомленні.

 

На зборах Касаційного цивільного суду за його кандидатуру проголосували  більшість суддів.

 

Одним з ключових завдань на посаді голови Касаційного цивільного суду Гулько визначив забезпечення якнайшвидшого початку роботи установи. «На сьогодні до ВССУ (Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ – ред.) щодня надходить майже 800 касаційних скарг, люди хочуть захистити свої права. Саме для цього ми повинні організувати належний та ефективний процес здійснення судочинства Верховним Судом, бути вільними у прийнятті справедливих судових рішень», – цитує його прес-служба.

Як повідомлялося, новий ВС офіційно розпочне свою роботу 15 грудня поточного року.

30 листопада на пленумі Верховного суду шляхом таємного голосування головою ВС обрано Валентину Данішевську, а її заступником – Богдана Львова.

 

10 листопада Президент видав указ про призначення 113 кандидатів на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного адміністративного, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного судів у складі Верховного суду, а 11 листопада новопризначені судді склали присягу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0