Керівники держави привітали воєнних розвідників з професійним святом

Керівництво Української держави привітало воєнних розвідників з їхнім професійним святом. Зокрема, Президент Петро Порошенко своє привітання розмістив у соцмережі Facеbook.

 

“Розвідники – це еліта нації та еліта Збройних сил України. Вітаю вас, воїни, з професійним святом!”, – написав він.

 

До привітань долучився і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. “Сьогодні, у складних бойових умовах гібридної війни, яку веде влада Росії проти України, Ви самовіддано і відважно, а досить часто і ціною власного життя виконуєте найскладніші завдання із захисту державного суверенітету та відновлення територіальної цілісності нашої держави. Без перебільшення, Ви є опорою безпеки і захисту українського народу та держави, елітою Українського війська.” – йдеться у його привітанні, розміщеному на Урядовому порталі.

 

Як зазначив глава уряду, від початку агресії Російської Федерації проти України розвідники одними з перших встали на захист Батьківщини.

 

“Солдати і офіцери воєнної розвідки, виявляючи мужність і героїзм, на передовій і у ворожому тилу сумлінно і бездоганно виконують поставлені завдання. Розвідувальні підрозділи стали легендарними, а їх командири і бійці відзначені високими державними нагородами. Ви переконливо довели, що вмієте перемагати, маючи велику внутрішню силу, невичерпну енергію, свідомий патріотизм, здатність працювати у напруженому ритмі”, – наголосив Гройсман.

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у вітанні, оприлюдненому на сайті парламенту, також відзначив особливу роль розвідки у час російської агресії на Донбасі.

 

“Значення розвідувальної діяльності особливо зростає в наш час, коли Російська Федерація здійснює проти України жорстоку та неприховану агресію. І сьогодні воїни-розвідники беруть активну участь у заходах щодо захисту територіальної цілісності та недоторканності України, виявляючи при цьому мужність та високий професіоналізм”, – наголосив він.

 

За словами спікера, нинішнє свято свідчить про визнання особливої ролі, яку відіграє розвідка у гарантуванні національної безпеки.

 

“Саме завдяки об’єктивній та оперативній інформації, здобутій розвідниками в складних бойових умовах, приймаються важливі стратегічні рішення, які наближають нашу перемогу”, – зазначив Парубій і побажав розвідникам здоров’я, щастя, витримки і оптимізму.

 

А секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов зауважив, що для розвідників героїзм – щоденна робота.

 

“Ваші професійні дії на всіх ділянках фронту й у ворожому тилу, патріотизм, мужність, сміливість і самовідданість стали легендами. … Військова розвідка наганяє жах на окупантів, і від цього жаху всі свої проблеми і негаразди супротивник пов’язує з вашими діями. Це справжнє визнання!” – зазначив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0