Мінекономіки довірило активістам моніторинг та оцінку тендерів

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявляють, що довірили моніторинг та оцінку тендерів в системі публічних закупівель громадським активістам.

 

Про це на круглому столі повідомив заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, передає Укрінформ. “Ми свідомо розділили систему на три частини – це держава, громадянське суспільство та бізнес”, – зазначає він.

 

Держава, за словами Нефьодова, забезпечує виконання правил та має забезпечувати єдине зберігання даних. Бізнес займається залученням постачальників до торгів, а громадськість здійснює контроль над всім процесом держзакупівель.

 

За словами заступника міністра, лише від проведення розслідування тут можна виявити проблему.

“Ми за рахунок ризик-менеджменту хочемо визначати тендери, де є низька конкуренція. Причини такої конкуренції можуть бути різноманітними: це і непрофесійний закупівельник, це і погане планування закупівель, або занадто малі чи занадто високі лоти, приміром, у 200-300 грн чи навпаки у 10 млн грн, які просто нецікаві бізнесу”, – зазначає Нефьодов.

Як повідомлялося, втрати від прямої корупції та неефективного управління у сфері держзакупівель становили близько 20% від усього обсягу – 50 млрд гривень щороку.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0