Мінекономіки: Україна постачатиме машинобудівне обладнання у Білорусь

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє про досягнуті домовленості  щодо поставок українськими підприємствами машинобудівного обладнання у Білорусь.

 

Про це йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку за підсумками третього засідання білорусько-української робочої групи по співробітництву з питань промисловості і виробничої кооперації, яке відбувалося в Білорусі 11-13 жовтня.

 

“Під час засідання робочої групи Юрій Бровченко (заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, – ред.) і заступник міністра промисловості Білорусі Дмитро Корчик узгодили пріоритетні напрямки співпраці у поточному році та обговорили плани на 2018 рік. Домовилися про співпрацю між українським «Електроважмашем» і білоруським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання. Також планується розвивати співробітництво між Сумським машинобудівним заводом і Пінським заводом засобів малої механізації”, – йдеться у повідомленні.

 

Крім цього, Бровченко оглянув ряд білоруських підприємств («МАЗ», «ЮНИСОН», «БелАЗ», «БАТЭ», Пінський завод засобів малої механізації, ВАТ «Гомсельмаш») та обговорив можливості співпраці українських компаній з Центром механізації БелЖД.

Нагадаємо, за результатами 2016 року товарообіг між Україною і Білоруссю досяг позитивної динаміки у порівнянні з минулими роками і почав зростати. Уже за 5 місяців 2017 року товарообіг між Україною і Республікою Білорусь склав $1,64 млрд – це на 25,4%, або $331,7 млн більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016 року. Обсяг експорту українських товарів до Республіки Білорусь становив $426,9 млн – на 44,7% більше, ніж за 5 місяців 2016 року.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0