Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про Фінансову поліцію

Міністр фінансів Олександр Данилюк має намір представити доопрацьований проект закону про Фінансову поліцію на розгляд Кабінету міністрів найближчими днями.

Про це він написав у Facebook, коментуючи ситуацію з ліквідацією податкової міліції з нового року.

“Найближчими днями Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції, на який чекає бізнес і про який також йдеться у меморандумі з МВФ”, – зазначив Данилюк.

За його словами, ліквідація податкової міліції та створення Фінансової поліції є одним із ключових пріоритетів Мінфіну.

“Податкова міліція однозначно має бути ліквідована. Ми планували зробити це разом із створенням нової не силової, а дійсно ефективної аналітичної Фінансової поліції.

У кінці 2016 року через технічну помилку Верховна Рада фактично оголосила податкову міліцію поза законом вже з 1 січня 2017 року”, –  написав Данилюк.

Міністр поінформував, що його команда наразі відпрацьовує коментарі Мінюсту та прийме ті, “що відповідають нашим принципам створення нової служби, а саме:

1. Зміна силового підходу на аналітичний

2. Скорочення штату з 15000 чоловік до 2500

3. Невтручання в роботу чесного бізнесу

4. Оновлення персоналу через прозорий конкурс та незалежну відбіркову комісію. Представники силового блоку не можуть становити більше 25% від загального штату

5. Зарплати, які зменшать ризик корупції та дадуть змогу залучити найкращі кадри”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0