Мінінфраструктури схвалило підвищення залізничних тарифів

Мінінфраструктури схвалило підвищення залізничних тарифів

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив запропоноване в проекті фінансового плану публічної акціонерної компанії “Укрзалізниця” підвищення тарифів на пасажирські та вантажні перевезення залізничним транспортом в 2017 році. Про це повідомив на прес-конференції голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун.

“Тарифний комітет міністерства затвердив нашу позицію щодо підвищення тарифів на наступний рік”, – сказав він, не уточнивши при цьому, який відсоток підвищення в кінцевому підсумку погоджений Міністерством інфраструктури.

Як повідомлялось раніше, Мінінфраструктури погодило проект фінансового плану акціонерної компанії “Укрзалізниця” на 2017 рік, незважаючи на те, що документ не відповідає критеріям розвитку компанії.

Раніше в коментарі УНІАН директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури Олександр Федоренко повідомив про те, що в проекті фінплану “Укрзалізниці” на 2017 рік, який найближчим часом буде відправлений на погодження до Мінфіну і Мінекономрозвитку, закладено підвищення залізничних тарифів на вантажні перевезення на 25%, на проїзд в пасажирських поїздах – на 35%.

УНІАНКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0