Міноборони розповіло, як розвиватиме ЗСУ до 2020 року

Міністерство оборони України презентувало проект Державної програми розвитку ЗСУ на 2020 рік. Про це під час брифінгу заявив заступник начальника ГУ оборонного та мобілізаційного планування ГШ ЗСУ Микола Садеков, передає Укрінформ.

 

«Державна програма розроблялася за участю представників офісу НАТО, офісу реформ МОУ, Ради волонтерів та іноземних радників», – повідомив Садеков.

 

Посадовець розповів, що на сьогодні проект Державної програми пройшов етап міжвідомчого погодження та ухвалений на засіданні уряду. Поки в оборонному відомстві чекають на затвердження Указом головнокомандуючого.

 

Заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування ГШ зазначив, що проект Державної програми має реалізувати 5 основних цілей.

 

«Створення єдиної системи логістики та тилового забезпечення, системи управління ЗСУ, удосконалення системи оборонного планування, удосконалення системи медичного забезпечення, розвиток служби у військовому резерві – 5 основних цілей Державної програми»,  – підкреслив Садеков.

 

Додамо, що програма спроектована для виконання завдань, які визначені Стратегічним оборонним бюлетенем України. Розділи цієї Державної програми визначають мету та цілі розвитку ЗСУ, основні завдання окремих родів військ та бойові спроможності війська.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0