Місцеве самоврядування має вкладати в ЖКГ більше коштів – Зубко

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко вважає, що витрати місцевого самоврядування на сферу ЖКГ недостатні.  Про це він заявив під час засідання уряду у середу, 6 вересня, повідомляє Урядовий портал.

 

 “Сфера ЖКГ повинна бути в пріоритеті серед витрат місцевого самоврядування. Це в першу чергу надання якісних послуг населенню в сфері тепла, води, вивозу побутового сміття, дорожнього господарства, підготовки й ремонту житлового фонду”, – підкреслив Зубко.

 

Він повідомив, що 124 млрд грн – це доходи бюджетів розвитку місцевого самоврядування за 8 місяців поточного року, і це на 28 млрд грн більше, ніж в минулому році. Водночас обсяги фінансування ЖКГ на підготовку до опалювального сезону становлять 3,5 млрд гривень.

Віце-прем’єр-міністр пояснив, що в зазначену суму входить підготовка теплопостачальних підприємств, водопровідної галузі, житлового фонду тощо.

“У 2015 році обсяг фінансування підготовки до опалювального сезону регіонів – 2,1 млрд гривень. Це означає, що лише на 50% місцеве самоврядування збільшило свої видатки на галузь. Порівнюючи з додатковими доходами в мільярди гривень, які отримують місцеві бюджети в результаті фінансової децентралізації, не зрозуміло, чому сфера ЖКГ випадає з пріоритетів місцевої влади”, – наголосив Зубко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0